Únor 2008

Noc v muzeu

28. února 2008 v 14:50 | blog
Krátká ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=8IuBGklsQs4&feature=related
Obsah / Info:
Posvátné síně Přírodovědného muzea jsou plné těch nejúžasnějších exponátů - divoce vypadajících prehistorických stvůr, nelítostných starověkých bojovníků, dávno vymizelých kmenů, afrických zvířat a legendárních historických hrdinů - ti všichni zde nehnutě stojí, navždy zmrazení v čase. Nebo ne? V akčně-dobrodružné komedii NOC V MUZEU nový noční hlídač zjistí, že opravdové dobrodružství začíná teprve ve chvíli, kdy zaklapnou dveře za posledním návštěvníkem a zdánlivě nehybné exponáty si začnou užívat divoké noční rejdy. Fantastické dobrodružství začíná v okamžiku, kdy si Larry Daley (BEN STILLER) - zkrachovalý snílek, který se svými vynalézavými nápady nikdy nenašel příliš velké uplatnění - pod tlakem nepříznivých okolností začne hledat obyčejné zaměstnání. Larry vždycky věřil, že byl předurčen k velkým činům. Nemá však sebemenší ponětí, k jak kolosálnímu a nebezpečnému úkolu se upsal v okamžiku, kdy s nechutí přijal práci nočního hlídače v muzeu. Před první směnou dostane do ruky velkou baterku, ohmataný manuál a je zanechán o samotě ve strašidelně opuštěném a obřím muzeu.

Ale počkat, co je to za šramot? Larry s němým úžasem sleduje, jak se prehistorická zvířata a slavné historické postavy jedna po druhé probouzejí k životu. Po mramorových chodbách se prohánějí Tyrannosaurus Rex a Attila Hun, mezi křehkými expozicemi korzují lvi s opicemi a Larry se marně snaží získat nad nastalým zmatkem kontrolu. Když se ocitne na samotném dně svých duševních sil, osloví Teddyho Roosevelta (ROBIN WILLIAMS), jednoho z nejslavnějších amerických prezidentů v historii, aby mu pomohl alespoň přežít noc. Vzrůstající obava, že přijde i o tuhle práci a znovu zklame svého syna Nicka, jej přiměje k neskutečné bitvě o záchranu muzea, v níž se konečně může stát tím smělým a neohroženým otcem, kterým chtěl vždycky být. Velký okamžik, na který čekal celou věčnost, právě nastal.
Tenhle film patří k mým oblíbeným

Vybíjená

28. února 2008 v 14:27 | blog
BĚŽ DO TOHO NA PLNÝ KOULE
Peter La Fleur razí v životě heslo: Když o nic neusiluješ, nebudeš zklamán. Zatímco jeho konkurent, slizký namakanec White Goodman, vede obří úspěšné fitness centrum Globo Gym, Peter je spokojený se svou malou posilovnou, do které chodí vesměs životní ztroskotanci. Když se ale v jeho kanceláři objeví právnička Kate Veatch a sdělí mu, že pokud nezaplatí 50 tisíc dolarů, o posilovnu přijde, propadá Peter zoufalství. Je třeba rychle vymyslet způsob, jak potřebné peníze vydělat, jinak jeho zadluženou posilovnu odkoupí otravný White Goodman. Jeden z návštěvníků má naštěstí nastudované netradiční sporty, a tak se parta z Peterovy posilovny rozhodne zúčastnit velkého turnaje ve vybíjené. Problém je, že tito loseři zvolený sport neovládají, naštěstí se ale objeví průkopník vybíjené, drsný Patches O'Houlihan, jehož svérázné tréninkové metody tým připraví na velký boj, v němž se budou muset postavit i drsňákům z týmu Whitea Goodmana.

Komedie z roku 2004 patří mezi typické dílo komiků z uskupení The Frat Pack, k němuž se řadí mimo jiné hlavní hvězdy snímku, Vince Vaughn a Ben Stiller, jenž je zároveň producentem Vybíjené. Tak jako v dalších komediích Frat Packu jde i zde o humor velmi hrubozrnný, který není pro každého. Pokud však patříte mezi příznivce Zoolandera a dalších filmů těchto svérázných komiků, bude Vybíjená nejspíš vaším šálkem kávy. Kromě dvou zmiňovaných hvězd se můžete těšit i na další známé komediální herce jako je Christine Taylor (zahrála si právě ve Stillerově Zoolanderovi) či Justin Long (Jeepers Creepers). Za zmínku však stojí také neodolatelné cameo roličky Davida Hasselhoffa, Williama Shatnera nebo Chucka Norrise.

Vybíjená se řadí po bok komedií jako Zoolander či Nesvatbovi. Tvůrcům nechybí smysl pro poněkud brutálnější humor a rozhodně si neberou servítky, pokud jde o politickou korektnost. Vybíjená je zároveň sympatickou parodií amerických sportovních snímků, které jsou plné patosu a příběhů o outsiderech, jež nakonec porazí i ty nejnebezpečnější protivníky. Tvůrci se ale strefují i do bývalých celebrit, které do snímku zlanařili (je otázkou, zda Norris a Hasselhoff vůbec pochopili, proč zde hrají). Vybíjená je velice povedená komedie, tedy za předpokladu, že máte dost silný žaludek na drsné vtípky. Ale už kvůli skvělému sympaťákovi Vinci Vaughnovi a Benu Stillerovi, který se zde objevuje v odlišné roli slizkého "padoucha", stojí za to se na tento povedený kousek podívat.
Kráká ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=QF8_I5pi0CM&feature=related

odměny za bleskovku

24. února 2008 v 18:26 | blog
MOOOOOOC PROMIŇTE VŠICHNI CO JSTE CHTĚLI DIPOMEK MÁM NOVÝ NOTEBOOK A STREJDA MI OMALEM VYMAZAL VŠECHNO CO JSEM TAM MĚLA TAKŽE VÁM UDĚLÁM ASPOŇ TŘPITIVÁ JMÉNA A KDYŽTAK NAPIŠTE JAK SE VÁM LÍBÍ A VÁŽNĚ SSSSSOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.kolo o nejhezčí colorku

24. února 2008 v 17:25 | blog
1.)Sandak
2.)Ojmanka
3.)PlayGirl
4.)Janička

Jestli tu nemáte svou colorku tak se nezlobte došli mi jen tyhle

Bleskovka č.1

7. února 2008 v 15:57 | blog
Kdo je to????
2.)tvoje přezdívka
3.)kolik je ti let
4.)zanecháš tu po sobě ještě něco???
5.)líbí se ti můj blog
6.)kde bydlíš???
7.)kočka/pes
8.)moře/oceán
9.)práce/škola
10.)den/noc
11.)diplom/třpytivé jméno
12.)co na diplom/barva a styl jména
13.)vrátíš se???
14.)nevedí ti že to bude až za 2týdny??
15.)zatím!!!

další diplomek for me

7. února 2008 v 15:40 | blog

Diplomky

7. února 2008 v 13:58

Valentýnké básničky

6. února 2008 v 15:35 | blog
1)Slyším to, co jiní neslyší,
bosé nohy chodit po plyši.
Vzdechy pod pečetí v dopise,
chvění strun, když struny nechví se.
Prchávaje někdy od lidí,
vidím to, co jiní nevidí.
Lásku, která oblékla se v smích,
skrývajíc se v řasách na očích.
Když má ještě vločky v kadeři,
vidím kvésti růži na keři.
Zaslechl jsem lásku odcházet,
když se prvně rtů mých dotkl ret.
Kdo mé naději však zabrání
- ani strach, že přijde zklamání,
abych nekles pod tvá kolena.
Nejkrásnější bývá šílená
2)Hlavu plnou lásky má,
ani hlasky nevidá,
oči vlahé, srdce tíží,
co pomuže jí od potíží?
On už je vlak dávno pryč,
od srdce má stále klíč.
Všechno jednou přebolí,
čas i srdce zahojí.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Soutěž

5. února 2008 v 16:59 | blog
A JE TU SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ COLORKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zde si můžete vybrat a poslat mi na e-mail: karolka121@seznam.cz
BERU AŽ 40 LIDÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(NEZAPOMEŇTE NAPSAT JMÉNO A ADRESU BLOGU!!!)

Můj novej blog

5. února 2008 v 16:39 | blog
Tady Vám nechávám adresu na můj novej blog