Duben 2008

Aplikace na mobil

30. dubna 2008 v 23:47 | K@roušek
Popis:Analogové a digitální hodiny.Také možnost nastavení budíku..
Velikost:17,5kB
Download:Zde
Popis:Změří vám,kolik máte v krvi alkoholu v závislosti na tom kolik jste toho vypili..
Velikost:2,33kB
Download:Zde

Tapety na mobil

30. dubna 2008 v 23:44 | K@roušek

240x320 Tapety

obrázky na mobil zdarma - 240 x 320
1.jpg
obrázky na mobil zdarma - 240 x 320
2.jpg
obrázky na mobil zdarma - 240 x 320
3.jpg


Hry na mobil

30. dubna 2008 v 23:39 | K@roušek

Kdyby hra nejela, zkuste připsat na konec nazvu .jar

Naval battle


hry na mobil 130x130

30. dubna 2008 v 23:37 | K@roušek

Block break deluxe C65,


Java hry na mobil zdarma

30. dubna 2008 v 23:23 | K@roušek

Java hry ke stažení zcela zdarma

Super Johann
Přestože byla kategorie Java her zdarma pro mobilní telefony letos vyhlášena poprvé, dočkala se vcelku hojné účasti. Jenomže někdo musí být nejlepší. V našem případě se tím vyvoleným stala velice chytlavá skákačka Super Johann, v níž máte za úkol najít a posbírat všechny láhve od Becherovky. Samozřejmě na vás čeká fůra záludných mumií, která vám chce ve vaší odvážné výpravě zabránit. Teprve teď se ukáže, kdo z koho. Máte pro strach uděláno? Dokažte to tedy.

Zdroj GAME Becherovka

Autor: Jumi
Wild west
Že jste nikdy neviděli na sluncem vyprahlé prérii čaroděje na koštěti? To jste asi nikdy nevyzkoušeli Wild west, jenž touto postavičkou disponuje a co víc, je plně ve vašich rukou. Nemá sice žádné zbraně nazbyt, ale i přesto si zajisté levou zadní poradí se zhoubnými nepřáteli. Pomoc vašich hbitých prstů se mu však jistě hodí!

GAME Becherovka

Autor: Flier online games
CrazyBalls
Šílené koule se dostaly i na mobilní telefony. Sice je tato hra ve své kategorii letos jako jediná, ale není vůbec špatná. Pravda, obsahuje několik málo chybek, nicméně na zkrácení dlouhé chvíle při cestě domů bohatě postačí. A v čem tkví její kouzlo? Kuličky různých barev musíte dostrkat na patřičné místo. Nebude to žádná legrace, obzvláště v posledních levelech v této java hre zdarma.

GAME Becherovka

Autor: -=Ing.Taz=-

BechBubble
Máte rádi hry, u nichž musíte trochu přemýšlet, ale přitom jednat impulsivně? BechBubble přesně tohle nabízí. Ze spodku obrazovky střílíte různobarevné kuličky na pole, které se vyskytuje nahoře. Tam jsou již některé kuličky přednastaveny. Vy se musíte barevně trefit tak, aby všechny postupně odpadaly. Až bude pole čisté, postupujete do dalšího, o poznání těžšího levelu. Celá hra je úplne zdarma ke stažení.

GAME Becherovka

Autor: Flash Software
Depth Jumps
Šílenější hru si ani neumíte představit. Nebo jste snad někdy viděli připravování sebevraha na skok ze skály? V této hře je totiž všechno možné. Proto si svého odvážného jedince, který chce evidentně skoncovat se životem, patřičně nasměrujete na skálu a pak jen stisknete tlačítko pro skok. Aby byl pád efektivní, musíte nabrat co nejvyšší rychlost. V praxi to znamená vyhýbat se kamenům a keříkům. V této java hre vyhrává ten, kdo se zaryje nejhlouběji do země.

GAME Becherovka

Autor: Widlak Software
Phoneman
Starý dobrý PacMan se díky soutěži Becherovka Game dostává i na vaše mobilní telefony ako java hra zdarma. Jakožto malý chundelatý a věčně hladový žluťásek sbíráte po mapě rozseté kuličky. Jenomže jako v reálném životě, i zde existují kazisvěti. Ty ovšem můžete zneškodnit požíráním speciálních červených kuliček, díky nimž dostanete nadpozemskou energii k jejich dočasné likvidaci. To vše za 0 Kč včetně DPH.

GAME Becherovka

Autor: -=Ing.Taz=-
BecherFans
Tři přátelé jsou pravověrnými fanoušky Becherovky, přičemž s každým z nich si vyzkoušíte jednu zábavnou java hru. Yesperovi musíte mačkat patřičná čísla, aby do sebe klopil jednu láhev za druhou. Ronny pro změnu uhýbá nepřátelskému alkoholu a sbírá pouze ten správný. A nakonec Spail boxuje jako o život, aby vyhrál souboj o … hádejte co.

GAME Becherovka

Autor: Wevva
Cavern Flask
Cavern Flask je hra založená na klasickém principu, a sice: z bodu A jdi a seber určené předměty, které jsou v našem případě zastoupeny lahví Becherovky, s nimi se přemísti co nejrychleji na bod B. I když je tento princip v podstatě velice jednoduchý a také často používaný, Cavern Flask náramně pomohl k druhému místu. V roli malého, ovšem ne tak zcela bezmocného panáčka budete konat právě výše zmi�?ovanou funkci, jež je samozřejmě časově omezená. Jedná se o příjemnú java hru zdarma pro zpestření do našich mobilních přístrojů, které by nás mělo zabavit při dlouhých chvilkách.

GAME Becherovka

Autor: Taz games
Becher Pipes
Vítězný kruh mobilních Java herke stažení uzavírá Becher Pipes, který se od ostatních liší především svým logičtějším rázem, kladoucím mimo jiné také nároky na rychlost vnímání hráče. �?idič dodávky, jež měla bohužel nehodu, nechá osud převážené Becherovky jen ve vašich rukách. Musíte jednat velice impulsivně, neboť se všechen zázračný mok může co nevidět vsáknout do země. Zamezíte tomu jedině tak, že urychleně postavíte provizorní potrubí, jímž bude ona Becherovka protékat. Úkol to je nelehký, ovšem nikoliv nadlidský.

GAME Becherovka

Autor: Inlogic software
Cocktailtris
Tetris na mobilním telefonu je již běžná záležitost, stala se tedy takříkajíc rutinou. Co se takhle oprostit od stereotypu a namísto tradičních kostiček skládat koktejly nejrůznějších příchutí? Nabídka je to vskutku lákavá. Dávejte však pozor na to, aby se vám samou chutí při hraní Cocktailtris nezbíhaly sliny u úst.

GAME Becherovka

Autor: PLG
BeBeyond
BeBeyond dokonale prověří vaši vychytralost a reflexy. S bezradným kloučkem musíte sbírat láhve Becherovky, které jsou rozesety po celém městě. Problém je, že ne na zrovna vhodných místech. Uprostřed dálnice, nad hladinou vody, na kolejích a tak dál. Samozřejmě doprava funguje jak má a vám nezbývá nic jiného, než se nástrahám běžného dne co nejlépe vyhnout. Super java hra ke stžení zdarma !

GAME Becherovka

Autor: juMi

Sem pište buzerace

30. dubna 2008 v 23:19 | K@roušek

Takže jestli se vám něco nelíbí a potřebujete to tu nutně napsat tak to napište !!!!SEM!!!!Můžete sem psát třeba to je ůchylnej blog atd.


Neklikej!!!

30. dubna 2008 v 21:20 | K@roušek

Já ti říkala neklikej no ale když už si tu tak se musíš podívat na tento odkaz a když budeš mít štěstí tak se možná nic nestane!!! kLiK P.S. Pokud se tam nepodíváš, tak budeš mít navěky smůlu!!


Sonc-přihlášky

30. dubna 2008 v 18:04 | K@roušek

SONC

Víc se dozvíš když klikneš na celý článek

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓


Bleskovečka

29. dubna 2008 v 22:06 | K@roušek

Tak tu mám další bleskovku!!!1.tři budou mít diplomek zvlášť ostazní spoečný taky podle toho kolik vás bude:-)

Klikni na celý článek