Červen 2008

loučím se

28. června 2008 v 10:18 | karolka121

Ode dneška pozastavuji blog asi do 15.7 pak uvidím jak dál moc sorry hlavně sbénkům hlavně si mě nemažte!!!A kdyby jo naoište mi to aspoň do komentů


Křečci

27. června 2008 v 15:00 | karolka121

>připravený článek<


Hádej kdo to je

26. června 2008 v 14:17 | karolka121
S tou holkou se znám chodí se mnou do školy!Schválně víš o koho se jedná?Napiš do komentářů
BERU PRVNÍCH 6 SPRÁVÝCH ODPOVĚDÍ POKUD BUDE HODNĚ LIDÍ MOŽNÁ I VÍC

2. a 3.Zadání VGS

26. června 2008 v 14:12 | karolka121
Tak tu máme zadíní pro 2 a 3.kolo vgs! A druhým úkolem je ...
...
...
...
...

Středeční bouře

26. června 2008 v 13:59 | karolka121

Strom spadl na chatku, majitel seděl na verandě zdroj: TV Prima

Středeční bouře si vyžádala jeden lidský život. Po pádu stromu ve Svitavách zahynula sedmačtyřicetiletá žena. Novinkám to řekl operační důstojník svitavské policie. Po bouřkách, které provázel přívalový déšť a silný vítr, stále zůstávají mimo provoz některé železniční tratě.

26. 6. 2008 07:00 - 26. 6. 2008 13:30 Aktualizováno
"Žena byla v zahradní restauraci U Ježka v areálu Stadiónu míru. Kolem 21. hodiny na ni spadla silná větev stromu. Utrpěla mnohačetná zranění po celém těle. Kolem jedné hodiny ráno zemřela v nemocnici," řekl Novinkám operační důstojník policie ve Svitavách.
Na tomto místě ženu zasáhla letící větev z topolu a způsobila jí zranění, kterým pak podlehla. :. Na tomto místě ženu zasáhla letící větev z topolu a způsobila jí zranění, kterým pak podlehla. (Foto PRÁVO: Vlastimil Seiner)
Mluvčí svitavských policistů Anna Štegnerová upřesnila, že žena spolu se skupinou ostatních lidí běžela do restaurace schovat se přet silným deštěm. Do zad ji zasáhla větev topolu.
:. Kliknutím na obrázek jej zvětšíte.
foto: Mapy.cz/Ondřej Lazar Krynek
Středeční večerní bouře lámala a vyvracela stromy, které padaly na tratě, silnice, ale i do elektrického vedení, což způsobilo četné výpadky v dodávkách elektřiny. Hasiči vyjížděli k tisícovce mimořádných zásahů.

Některé vlaky stále nejezdí

"V terénu jsou stovky hasičů i zaměstnanců ČD, kteří prořezávají stromy a opravují trolejové vedení, práce budou probíhat minimálně celý den," sdělil mluvčí ČD Ondřej Kubala.
Částečně uzavřena je trať na Vysočině z Prahy do Havlíčkova Brodu, přičemž neprůjezdný úsek se ale zmenšil na Golčův Jeníkov - Vlkaneč. Rychlíky Brno - Havlíčkův Brod - Praha jezdí pouze v úseku Brno - Havlíčkův Brod, pro osobní vlaky jsou zavedeny náhradní autobusy. Výhled zprovoznění je po 19. hodině.
Trať z Prahy do Českých Budějovic byla zprovozněna krátce po 11. hodině. Kdy bude provoz obnoven, zatím není jasné. Problémy jsou i na hlavním tahu z metropole do Ostravy a Brna v oblasti České Třebové.
Při pádu velkého jasanu byla v olomouckých Bezručových sadech poničena vzácná skulptura z 18. století.Při pádu velkého jasanu byla v olomouckých Bezručových sadech poničena vzácná skulptura z 18. století. Foto: Vlasta Hradilová
"Nejezdí rychlíky v úseku Heřmaničky - Benešov u Prahy - Strančice, trať je na několika místech zcela neprůjezdná, osobní vlaky byly nahrazeny autobusy, rychlíky jezdí pouze v úseku Tábor - České Budějovice," upřesnil Kubala.
"Zastaven je také provoz na trati z Třince do Žiliny v úseku Třinec - Jablůnkov-Návsí," dodal mluvčí ČD.
Další tratě s omezeným provozem
Plzeň - Žatec v úseku Žabokliky - Žatec
Choceň - Týniště nad Orlicí v úseku Choceň - Újezd u Chocně - očekávané zprovoznění 18:00
Zruč nad Sázavou - Kutná Hora v úseku Zruč nad Sázavou - Zbraslavice - očekávané zprovoznění 16:00
Čerčany - Světlá nad Sázavou v úseku Zruč nad Sázavou - Kácov - Ledečko - část zprovozněna ve 13:00, zbytek zřejmě po 15:00
Šumperk - Hanušovice v úseku Bludov - Ruda nad Moravou - očekávané zprovoznění 19:00
Olomouc - Krnov v úsecích Hrubá Voda - Dětřichov nad Bystřicí a Valšov - Bruntál
Žilina (Slovensko) - Ostrava v úseku Jablunkov-Návsí - Třinec
Moravany - Borohrádek v úseku Holice - Borohrádek
Zdroj: České dráhy
"Celé dopoledne budou vznikat zpoždění, České dráhy se snaží zajistit náhradní autobusovou dopravu všude tam, kde je to možné," vzkázal cestujícím Kubala.

Hasiči vyjížděli k tisícovce mimořádných zásahů

Počet zásahů hasičů při likvidaci následků středečních bouří, přívalových dešťů a prudkého větru byl mnohonásobně vyšší než obvykle.
"Hasiči během noci zasahovali přibližně u 1000 mimořádných událostí v souvislosti se silnými bouřemi. Stále na desítkách míst odstraňují překážky, zajišťují střechy, čerpají vodu ze zatopených sklepů," řekl Novinkám mluvčí Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR Petr Kopáček. Denní průměr je obvykle zhruba 265 mimořádných událostí.
Silná bouře s krupobitím velikostí holubích vajec včera na Pardubicku lámala stromy a ničila majetek.:. Na Pardubicko přinesla středeční bouře i kroupy o velikostí holubích vajec.foto: Právo/René Chvalina
Kvůli obrovskému nárůstu tísňových výzev museli hasiči během noci posílit dispečinky o další operátory. Hasiči zasahovali také během noci a i ve čtvrtek ráno jsou stále v terénu a pomáhají na desítkách míst v republice.

Stromy zatarasily třináct silnic

Kvůli noční bouřce, která se Olomouckým krajem prohnala v nočních hodinách, je v regionu bez proudu stále ještě několik tisíc domácností. Také hasiči v kraji stále ještě odstraňují její následky. Bouřka měla na svědomí především popadané stromy, dráty elektrického vedení, utržené střechy či plechy.
Kvůli stromům bylo jen na Šumpersku uzavřeno v noci 13 silnic, ještě nyní motoristé neprojedou dvěma úseky. Hasiči napočítali do rána na 170 zásahů. Podle energetiků byla situace horší než při orkánu Emma.
Zaplavené garáže v královéhradecké Jungmannově ulici.:. Zaplavené garáže v královéhradecké Jungmannově ulici. Foto: Jan Dušek.

Zatopené podzemní garáže

Bouře a přívalový déšť řádil také v Královéhradeckém kraji. Na několika místech vyvracely prudké poryvy větru stromy a poškodily elektrická vedení. Hasiči vyjeli od páté hodiny odpoledne do půlnoci k téměř 70 událostem. Přívalový déšť například zaplavil podzemní garáže v Jungmannově ulici v Hradci Králové.
"Nejhorší situace byla na Rychnovsku. Na některých místech došlo k poškození nebo pádu drátů el. vedení. V Domašíně u Dobrušky spadl strom na stodolu a střecha se zřítila na osobní vozidlo zaparkované před stodolou. Nikdo naštěstí nebyl zraněn," uvedla mluvčí hasičů Martina Žahourková.

Padlé stromy, zatopené sklepy

Hasiči na severu Čech odstraňovali spadlé stromy, upevňovali střechy, čerpali vodu ze zatopených sklepů a dalších prostor a také vysvobozovali lidi, kteří kvůli výpadku dodávek elektřiny uvízli ve výtahu. Komplikovaná situace byla například na Žatecku a Lounsku, kde hasiči během necelých dvou hodin museli zasahovat na zhruba 30 místech. Ve Starém Smolivci zase zasáhl úder blesku rodinný domek.
Kopáček odhadl, že počet hasičských zásahů se ještě zvýší, protože hasiči se po odstranění hlavních potíží soustředili i na méně akutní případy.
:. Spadlý strom v olomouckém parku po večerní vichřici. Foto: pro Novinky Stanislav Dombi
Silné bouřky, přívalové deště a vítr zkomplikovaly ve středu odpoledne život lidí zejména na západě, ve středu a na východě Čech, večer zasáhly střední Moravu. Všude po sobě zanechaly spadlé stromy, zatopené budovy, někde i domy bez elektřiny a minimálně ve středních Čechách dva zraněné.Stromy spadlé na silnice místy bránily záchranářům v tom, aby se dostali k pacientům.

1.kolo VGS

22. června 2008 v 13:05 | karolka121
Tákže až do dneška jste měli čas poslat mi hotové výtvory a dneska začíná..............1.KOLO VGS!!!!
Ty co neodevzdali tak nevypadávají sečítají se body a pak je vyhlášení !

Bodování:

Vzhled: 10bodů

Pozadí: 5 bodů

Obsah visačky: 10bodů

Celkový dojem: 10bodů

Celkový počet bodů:35 + ty co dostáváte za hlasování v anketce!

kikík
1.)kikík
2.)vyroba-desingu.blog.cz

Vzhled: 10/10

Pozadí: 4/5

Obsah visačky: 10/10

Celkový dojem: 10/10

CELKOVÝ POČET BODŮ:34/35

Lusinka
1) Lusinka
2) watson-lucka.blog.cz

Vzhled: 9/10

Pozadí: 5/5

Obsah visačky:8 /10

Celkový dojem: 9/10

CELKOVÝ POČET BODŮ:31/35
Ten.Shi
*
Ten.Shi
*
trhle-baby.blog.cz
*

Vzhled: 10/10

Pozadí:5 /5

Obsah visačky: 9/10 není podpis

Celkový dojem: 10/10

celkový počet bodů: 34/35
Nikuska5555
1/Nikuska5555
2/www.Nikuska5555.blog.cz

Vzhled: 10/10

Pozadí: 5/5

Obsah visačky: 9/10-chybí tomu nějaký nápis např.Vstupte

Celkový dojem: 10/10

Počet bodů: 34/35

geisha

1,geisha
2,geisha.blog.cz

Vzhled: 9/10

Pozadí: 5/5

Obsah visačky: 10/10

Celkový dojem: 10/10

celkový počet bodů: 34/35

kelli (SB)

1)Kelli
2)www.kellin.blog.cz
NEODEVZDALA
0 BODŮ
k-a-t-k-a
1)k-a-t-k-a
2)www.kathusenka.blog.cz
NEODEVZDALA
0 BODŮ

dzafi

NEODEVZDAL

0 BODŮ

darnes-ka*

1. Darnes-ka*
2.www.darnes-ka.blog.cz

Vzhled: 9/10

Pozadí:3 /5

Obsah visačky:10 /10

Celkový dojem:10 /10

celkový počet bodů:32/35
Monika
-Mon!Q@
-www.chocholatka.blog.cz

Vzhled: 9/10

Pozadí: 5/5

Obsah visačky: 10/10

Celkový dojem: 10/10

celkový počet bodů:34/35

sisa tvé sb-čkoo♥♥♥

1.sisa
2.www.sisa-blog.blog.cz

Vzhled:9 /10

Pozadí: 4/5

Obsah visačky: 9/10

Celkový dojem:9 /10

celkový počet bodů: 31/35


chystám new desing

21. června 2008 v 17:32 | karolka121
Chystám new desing!Ale i tak bych chtěla vědět,jaký by jste zde uvítaly!Napište do komentářů ne jaké téma a barvy nevím co návštěvníci mého blogu mají rádi :-(

Hříšník číslo 3

21. června 2008 v 13:21 | karolka121

[1]Renčíííík, web, Dnes 12:03

FUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJ MMMMMMMMMMMAAAAAAAAASSSS HNUUUUUUUUSSSSSNNNNNNNNEEEEEEEJJJJJJ BBBBBBBLLLLLLLLOOOOOOOOGGGGGGGGGGGGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mno koukni na svůj blog a pak buzeruj sama bys takovej desing nikdy neudělala a mno radši nebudu pokračovat byli by jsme tu do večera xD

Pls hlasujte o nej psa

21. června 2008 v 11:37 | karolka121
Lidičky pls hlasujte pro ENNY je v soutěži o nej. psa mooc ráda bych byla kdyby vyhrálaale to záleží hlavně na vás tak pls hlasujte ZDE mno za za odměnu aby jste neřekli vám všem udělám animaci společnou!!!

Má dnes pokračovat párty?

20. června 2008 v 17:01 | karolka121
Tak co?Má pokračovat párty?Napište si o něco