Únor 2010

Vydělej si přijímáním e-mailů

28. února 2010 v 22:49 | karolka121 |  -na tvůj blog
Zde Vám doporučuju jednu stránku,se kterou mám zkušenost:


Bylinky při bolesti zubů a dásní

20. února 2010 v 16:35 | karolka121 |  -jiné novinky


Asi znáte ten nepříjemný pocit, když Vás nečekaně přepadne bolest zubů a běžné utišující léky nezabírají? Pak tedy zkuste nějakou z níže popsaných bylinek.

Hřebíček vonný

Je silným anti-septikem a lokálně ulevuje při bolestech. Kapněte malé množství hřebíčkové silice na smotek vaty a jemně jím masírujte zub či jeho okolí. Nebo dejte do úst hřebíček blízko zubu na tak dlouho, dokud je účinný.

Heřmánek pravý

Jednu čajovou lžičku přelijeme 1/4 litrem vařící vody a necháme odstát. Přecedíme a pijeme po doušcích tři šálky denně. Mírně vychlazeným čajem můžeme několikrát denně vyplachovat dutinu ústní

Šalvěj lékařská

Čajovou lžičku šalvěje přelijeme 1/4 litrem vařící vody, necháme vyluhovat a vlažným odvarem vyplachujeme dutinu ústní několikrát denně. Pomáhá hlavně při zánětech a po vytržení zubů.

Máta peprná

Odvar použitý zevně je výborný na výplachy při bolestech zubů a dásní. Navíc zpříjemňuje a čistí dech. Čajovou lžičku máty přelijeme 1/4 litem vařící vody,necháme vyluhovat. Vlažným odvarem vyplachujeme dutinu ústní několikrát denně. Můžeme ji také preventivně aplikovat pomocí speciální zubní pasty. Tato pasta skvěle osvěží váš dech.

Děkuju

19. února 2010 v 17:50 | karolka121 |  -o blogu
za hlasy v soutěži o nej.hlášku! postoupila jsem do 2.kola
Hláška:Ti dám takovýho lepáka že tě ani google nenajde!
hlasovat můžeš pro č.3

ZDE


Prosím o hlas

15. února 2010 v 19:37 | karolka121 |  -o blogu
Prosím o podporu v soutěži o nej hlášku hlasuj pro číslo 2

HERE


pokud někde potřebujete na oplátku hlásnout vy tak mi napište,hlásnu :)

SMS zdarma-pošli jich kolik chceš

14. února 2010 v 17:20 | karolka121 |  -čr
stačí kliknout níže

HERE


Avatar (2009)-Divx

14. února 2010 v 17:04 | karolka121 |  -filmy online

Příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde lidstvo objevilo planetu Alpha Centauri B-4. Pro vědce a astronauty, kteří překonali propast mezi slunci a přistáli na mimozemské půdě známé jako Pandora, se jejich sen stal skutečností. Je to svět tak rozmanitý, plný tvorů a rostlin, které si lidská mysl dokázala stěží představit. Skýtá neuvěřitelná přírodní bohatství a poklady, po kterých lidé vždy toužili. Naneštěstí se atmosféra tohoto měsíce nepodobá té naší a člověk v ní nedokáže přežít. Vědcům se tato překážka podaří odstranit, když vytvoří hybrida lidské a mimozemské DNA, do kterého se dá vložit vědomí člověka. Lidská expanze může začít… Hlavním hrdinou je paralyzovaný voják Jake Sully (Sam Worthington), který se pomocí vtělení do uměle vytvořeného hybridního těla noří do světa a kultury Na'vi, původních obyvatel Pandory, a dostává se doprostřed konfliktu dvou kultur, které mají naprosto odlišné cíle.

KOUKEJ ZDE


Song z Avatara


Hodinu nevíš… (2009)-Divx

14. února 2010 v 16:35 | karolka121 |  -filmy online

Ne tak docela fiktivní příběh člověka, který ve skutečnosti dostal označení "heparinový vrah".
Co bylo příčinou a co se odehrává v mysli mladíka, který se rozhodne vykonat a vykonávat ty nejtěžší zločiny a mít přitom často pocit, že vlastně dělá dobrou věc? Co nutí nadějného a inteligentního adepta studia medicíny z podstaty se změnit a páchat na lidech zlo? Je hrozná představa, že vraždí člověk, kterého dobře znáte, které-ho denně vídáte, máte ho vlastně rádi a který je všem nápomocný, ochotný a obětavý, i na úkor vlastního pohodlí a svých věcí. Sledujeme příběh, který se mohl stát a bohužel kdykoliv stát může. Ano, takhle se to i ve skutečnosti stát mohlo. A první, co nás napadne, když zjistíte, jakou lidskou bestii jste znali, kolik chybělo, aby se obětí stal kdokoli z našich blízkých a známých, nebo dokonce vy samotní. A právě nedávno medializovaný příběh "heparinového vraha" nás zasáhl na citlivém místě. Ano, tohle se opravdu mohlo stát komukoliv z nás. Tohle už nebylo "někde ve světě". Tohle bylo opravdu blízko.

KOUKEJ ZDE


Holka na roztrhání (2002)

14. února 2010 v 16:32 | karolka121 |  -filmy online

Život Melanie (Reese Witherspoon) snad už ani nemůže být lepší. Je, mladá, krásná, úspěšná (její poslední modelová kolekce se stala na předváděcím molu hitem) a zamilovaná do mladého, krásného a úspěšného syna starostky, který ji právě požádal o ruku. Nepochybně radostná událost, kdyby ovšem Melanie neměla pár problémů z minulostí, tím největším je vychladlé, ovšem úředně stále ještě platné manželství s jistým Jakem.
A tak se musí Melanie vydat do svého rodného městečka v Alabamě a donutit toho darebu, kterého si kdysi přiopilá vzala, aby podepsal rozvodové listiny. Jenže změnila se nejenom Melanie. Z Jakea je najednou sympatický a oblíbený chlapák a Melanie si najednou není vůbec jistá, zda se s ním chce rozvést.


KOUKEJ ZDE


Nějak se to komplikuje (2009)-Div

14. února 2010 v 16:27 | karolka121 |  -filmy online

Představte si, že se rozvedete, po deseti letech si uvědomíte, že jste definitivně odstřihli bývalého partnera, pak ho zničeho nic potkáte a bác ho… Najednou pochopíte, že stará láska nerezaví, a také zjistíte, že se to nějak komplikuje. Jane Adler (Meryl Streep) má tři dospělé děti, prosperující restauraci a přátelský vztah s bývalým manželem Jakem (Alec Baldwin), jemuž už odpustila, že ji před deseti lety podváděl s výrazně mladší šťabajznou, kterou si vzal, sotva uschlo razítko na rozvodových formulářích. Šťastná to žena, bylo by možné říct, kdyby se u příležitosti synovy promoce ve společnosti exmanžela nezdržela víc, než by se slušelo. Co začalo jako nevinná večeře, pokračovalo několika litry vína, prokládanými vzpomínkami na to hezké z jejich společného soužití. Finále je asi zbytečné popisovat, ale bylo to hodně bouřlivé. Když Jane dospěla do stavu střízlivosti, uvědomila si jednu úžasnou věc. Právě se svým ex-manželem podvedla tu, s níž ji podváděl, když ještě nebyl ex. Nějak se to komplikuje? Připravte se na to, že to bude ještě složitější, neboť ani Jane není úplně bez závazků, protože ji aktuálně uhání bytový architekt Adam (Steve Martin), jenž měl původně navrhnout pouze její kuchyň. Jeho aktuální návrhy jsou mnohem odvážnější, ačkoliv si čím dál víc uvědomuje, že se asi ocitl uvnitř velmi bizarního milostného trojúhelníku.

KOUKEJ ZDE